Stand Tasarımı

Fuarlar ve Kongreler sektörleri bir araya getiren ve yeni bağlantılar kurulmasını sağlayan buluşmalardır . Bu buluşmaların bir parçası olarak dünyaya ayak uydurur ve sektörünüzle iletişim halinde olursunuz. Güçlü bir iletişim kurabilmek ,kendinizi doğra anlatmak ve güzel etkiler yaratarak görünür olmak istiyorsanız Mosem Tasarım olarak size en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız. Deneyimli ekibimiz ve ortaklarımızla dünyanın her yerinde markanızı daha çekici hale getirir ve pazardaki rakiplerinizden ayrışmanızı sağlarız.
Markanıza özel yapılan tasarım ve tüm aşamaları kendi bünyemizde olan üretim sürecini sorunsuz şekilde tamamlayarak Türkiye’nin ilk Fuar firması olan ve ayrıca alanının tek tasarım merkezi ünvanına sahip Mosem tasarım ile çalışmanın farkını hissetmenizi sağlarız.

Ahşap Stand Tasarımı

Ahşap stand tasarımlar, tasarımcının özgür ve limitsiz hayal dünyasına göre hareket edebileceği esnek sınırları yaratabilmek için tercih edilmektedir, çoğunluğu özel üretim olan ve ahşabın usta ellerde şekillenmesiyle yapılmaktadır. %80 oranında geri dönüşüme olanak sağlayarak yaptığımız bu tasarımlarla standınızın markanızı anlatmasını ve doğru iletişim kurabilmenizi sağlamak için yanınızdayız. Talebiniz doğrultusunda depolama ve tekrar inşa etme seçenekleriyle sonraki etkinlik katılımlarınızda giderlerinizi azaltmanıza yardımcı olabiliriz.

Modüler Stand Tasarımı

Moduler stand tasarımlar tüm malzemenin kurulup sökülebilir ve tekrar kullanılabilir olarak planlandığı bir sistemle yapılmaktadır.Sıfır atıkla ve en
ekonomik çözümleri sunarak hem doğanın hem sizin yanındayız.