Çağdaş Tasarımı Seviyoruz

1980 yılından günümüze kadar faaliyetine devam eden Mosem Tasarım; yurt içinde ve yurt dışında gerçekleşen tüm etkinliklerde, ahşap veya modüler sistemde, özel tasarım stant hizmeti sunmaktadır. Genç, üretken ve dinamik ekibi; geniş mobilya çeşidi, çevre duyarlılığı, yenilikçi yaklaşımları ve çağdaş çizgileriyle tasarımlara hayat veren Mosem Tasarım, “Mutlu Müşteri Deneyimi” mottosuyla tüm tecrübesini her tasarıma aktarmaktadır.

Mosem Tasarım olarak; müşterilerimizle “Çözüm Ortaklığı” anlayışı ile ilişkiler kurmak, beklentilerini anlamak ve bu beklentiler doğrultusunda ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı tasarımlar, kaliteli ürün ve hizmet üretmek temel amacımızdır.

Mosem Tasarım fuar sektöründe ilk ve tek Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekli tasarım merkezidir.

Mosem Tasarım Türkiye’nin ilk modüler stant ve podyum sistemini kullanan firmasıdır. Modüler sistemin getirmiş olduğu kolaylıklar ve hızlı kurulum sayesinde fuar sektörünün gelişmesine ve gerçekleşen fuar sayılarının artışında etkili olmuştur.

Aynı zamanda yine kendi geliştirdiğimiz sistemlerden biri olan “elektro ray sistemi” günümüzde halen farklı ülkeler dahil olmak üzere kullandığımız sistemler arasında yer almaktadır.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de yenilikleri sektöre katma amacıyla çalışan Mosem Tasarım, gelişen teknolojiye adaptasyon sağlayarak, tüm üretim aşamalarında verimlilik ve kalite esaslarıyla hizmetler sunmaktadır.